SSD Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/512G 512 GB (AC037408)
Dell SNP228G44/512G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/512G 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell - SSD - 512 GB - PCIe 40 x4 NVMe AC037408 | 539 zł |
Dysk SSD Dell 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (AC037408) | 464 zł |
DELL AC037408 dysk SSD M.2 512 GB PCI Express 4.0 NVMe AC037408 | 484 zł |
Modyfikacje Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/512G
Ceny na Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/512G |
---|---|---|---|---|
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/512G 512 GB | od 464 zł | 3 oferty | ||
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/1TB 1 TB | od 896 zł | 3 oferty | ||
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/2TB 2 TB | od 1 408 zł | 2 oferty | ||
Dell NVME Gen 4x4 Class 40 SNP228G44/4TB 4 TB | od 2 844 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →