SSD Dell Value SATA 400-AVSS 480 GB 400-AVSS
Wideo 2 |
Dell 400-AVSS 2021 rokserwerowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell Value SATA 400-AVSS 480 GB 400-AVSS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DELL 400-AVSS dysk SSD M2 480 GB Seria ATA III | 4 159 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dysk Dell 480G M.2 Drive for BOSS Customer Install - | 2 532 zł |
Dell 400-avss 480gb Sas Hard Disk Drive Biały | 3 817 zł |
Dell 400-AVSS internal solid state | 2 569 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell Value SATA 400-AVSS
Ceny na Dell Value SATA 400-AVSS |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 GB 400-AEIC | od 2 948 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-AVSS 480 GB 400-AVSS | od 2 532 zł | 4 oferty | ||
Dell Value SATA 400-AZUN 480 GB AZUN | od 1 114 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPD 480 GB BDPD | od 2 299 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 345-BBYU 960 GB 345-BBYU | od 3 369 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 345-BDFR 960 GB 345-BDFR | od 3 264 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 GB BDPC | od 3 299 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 TB BDQS | od 7 298 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →