SSD Dell Value SATA 400-AEIC 120 GB 400-AEIC
Wideo 2 |
Dell 400-AEIC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell Value SATA 400-AEIC
Ceny na Dell Value SATA 400-AEIC |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 GB 400-AEIC | od 2 948 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-ATFL 120 GB 400-ATFL | od 732 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-AVSS 480 GB 400-AVSS | od 2 532 zł | 4 oferty | ||
Dell Value SATA 400-AZUN 480 GB AZUN | od 1 114 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPD 480 GB BDPD | od 2 299 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 345-BBYU 960 GB 345-BBYU | od 3 369 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 345-BDFR 960 GB 345-BDFR | od 3 264 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 GB BDPC | od 3 299 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BJTI 960 GB BJTI | od 2 815 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 TB BDQS | od 7 298 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →