SSD Dell Value SATA 400-AVSS 480 ГБ 400-AVSS
Відео 2 |
Dell 400-AVSS 2021 ріксерверний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell Value SATA 400-AVSS 480 ГБ 400-AVSS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DELL 400-AVSS dysk SSD M2 480 GB Seria ATA III | 4 159 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dysk Dell 480G M.2 Drive for BOSS Customer Install - | 2 532 zł |
Dell 400-avss 480gb Sas Hard Disk Drive Biały | 3 817 zł |
Dell 400-AVSS internal solid state | 2 569 zł |
Відеоогляди
Модификації Dell Value SATA 400-AVSS
Ціни на Dell Value SATA 400-AVSS |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 ГБ 400-AEIC | від 2 948 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-ATFL 120 ГБ 400-ATFL | від 732 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-AVSS 480 ГБ 400-AVSS | від 2 532 zł | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-AZUN 480 ГБ AZUN | від 1 114 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-BDPD 480 ГБ BDPD | від 2 299 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 345-BBYU 960 ГБ 345-BBYU | від 3 369 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 345-BDFR 960 ГБ 345-BDFR | від 3 264 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 ГБ BDPC | від 3 299 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-BJTI 960 ГБ BJTI | від 2 815 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 ТБ BDQS | від 7 298 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →