SSD Dell M.2 PCI Express 2230 AB673817 1 TB
Dell AB673817 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell M.2 PCI Express 2230 AB673817 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DELL AB673817 Dysk SSD M2 1000 GB PCI Express NVMe | 495 zł |
DELL AB673817 dysk SSD M.2 1000 GB PCI Express NVMe AB673817 | 462 zł |
Dysk SSD Dell Class 35 1TB M.2 2230 PCI-E x4 Gen3 NVMe (AB673817) | 499 zł |
DELL AB673817 dysk SSD M.2 1000 GB PCI Express NVMe AB673817 | 462 zł |
Modyfikacje Dell M.2 PCI Express 2230 AB673817
Ceny na Dell M.2 PCI Express 2230 AB673817 |
---|---|---|---|---|
Dell M.2 PCI Express 2230 AB292880 256 GB | od 183 zł | 4 oferty | ||
Dell M.2 PCI Express 2230 AB292881 512 GB | od 274 zł | 10 oferty | ||
Dell M.2 PCI Express 2230 AB673817 1 TB | od 462 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →