SSD Corsair MP600 CORE XT CSSD-F1000GBMP600CXT 1 TB
Wideo 3Zdjęcia 18 |
Corsair CSSD-F1000GBMP600CXT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair MP600 CORE XT CSSD-F1000GBMP600CXT 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair MP600 CORE XT 1TB PCIe Gen4 x4 NVMe M2 SSD Wysoka Gęstość QLC NAND | 344 zł |
Corsair MP600 CORE XT 1 TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD – Do 5000 MB/s – QLC NAN | 356 zł |
Corsair Mp600 Core Xt 1tb Ssd M.2 Złocisty CSSD-F1000GBMP600CXT | 532 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair MP600 CORE XT CSSD-F1000GBMP600CXT
Ceny na Corsair MP600 CORE XT CSSD-F1000GBMP600CXT |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 CORE XT CSSD-F1000GBMP600CXT 1 TB | od 344 zł | 3 oferty | ||
Corsair MP600 CORE XT CSSD-F2000GBMP600CXT 2 TB | od 599 zł | 5 oferty | ||
Corsair MP600 CORE XT CSSD-F4000GBMP600CXT 4 TB | od 1 403 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →