Logitech G300S Optical Gaming Mouse (910-004345)
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Logitech G300S Optical Gaming Mouse |
|
Ergonomiczna mysz dla graczy z symetrycznym wzorem i zestaw z 8 przycisków, pozycjonowana przez producenta w przystępnej cenie segmentu. Należy do podkategorii przewodowych urządzeń i łączy się z techniki komputerowej przez klasyczny interfejs USB za pomocą kabla o długości 2,1 m, co zapewnia użytkownikowi pełną swobodę działania. Do dyspozycji gracza znajduje się 8 przycisków (wszystkie są przeznaczone na sterowanie palcem wskazującym i środkowym palcem) i klasyczne kółko przewijania; przy tym możliwość programowania przycisków, co pozwala na "posadzić" na nich poszczególne polecenia w celu ich szybkiej aktywacji.
Stylowy wygląd zewnętrzny urządzenia wskazującego połączone z podświetleniem bocznych ścian, a surowy czarny kolor harmonijnie rozcieńcza się niebieskimi paskami i srebrnym logo. Rozdzielczość sensora myszy Logitech G300S Optical Gaming Mouse jest regulowana w zakresie od 250 do 2500 dpi, rozdzielczość można zmienić za pomocą DPI-przełącznika, nie zatrzymuje grę. Maksymalna deklarowana przez producenta przyspieszenie wynosi 20 G, co pozwala natychmiast reagować na niespodziewane sytuacje, które powstają podczas sesji gry. Praca urządzenia opiera się na popularnej i szeroko rozpowszechnionej technologii optycznej, która pozwala wygodnie korzystać z myszy na powierzchniach z różnych materiałów, takich jak szkło, lustro i ceramikę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G300S Optical Gaming Mouse
Wszystkie ceny 22 →Logitech G G300S Myszka optyczna do gier 910-004346 | 138 zł |
Logitech G300s Gaming Mouse - Myszka do gier - Optyczny - 9 - Czarny | 147 zł |
Mysz LOGITECH G300s | 96 zł |
Mysz LOGITECH G300s 910-004345 | 96 zł |
- Symetryczny kształt myszki pozwala na korzystanie zarówno z myszki prawo jak i leworęcznej