Olej silnikowy Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 4 l
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 4L |
|
Wielosezonowy półsyntetyczny olej do silników wysokoprężnych i benzynowych. Nadaje się do silników z intercoolerem i systemem turbodoładowania. Wskaźnik lepkości to lato 10w-40, co oznacza, że olej zapewnia dobrą ochronę silnika w wysokich temperaturach i obciążeniach. Zgodny z europejską specyfikacją ACEA i amerykańskim API, odpowiedni dla większości samochodów i niektórych ciężarówek. Posiada specyfikacje Volkswagena i Mercedesa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40
Ceny na Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1 l | od 153 zł | 2 oferty | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 4 l | od 182 zł | 2 oferty | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 5 l | od 161 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →