Моторне мастило Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1 л
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1L |
|
Це моторне масло примітно універсальністю – за словами виробника, його можна використовувати у всіх двигунах бензинового і дизельного типу, в тому числі в двигунах з турбонаддувом або інтеркулером. Розроблено для використання як легкових, так вантажних автомобілях. В'язкість 10w-40 вказує на позасезонну "природу". За складом належить до полусинтетике. Має допуски від таких автовиробників, як Volkswagen і Mercedes-Benz.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 1 л | від 153 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 4 л | від 182 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Super Leichtlauf 10W-40 5 л | від 161 zł | 5 пропозицій |