Obudowa Lian Li Lancool 205 biały (G99.OE743W.10)
Zdjęcia 12 |
Lian Li Lancool 205 biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Lian Li Lancool 205 biały
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian Li Lancool 205 Mid Tower obudowa USB 30 biała One Size 4718466009005 | 507 zł |
Lian Li LANCOOL 205 White OB-LIA-0037 | 359 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool 205 | 359 zł |
LIAN LI OBUDOWA Lian Li LANCOOL 205 Biała/Okno | 390 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Lian Li Lancool 205
Ceny na Lian Li Lancool 205 |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool 205 biały | od 357 zł | 13 oferty | ||
Lian Li Lancool 205 czarny | od 349 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →