Корпус Lian Li Lancool 205 білий (G99.OE743W.10)
Фото 12 |
Lian Li Lancool 205 білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Lian Li Lancool 205 білий
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lian Li Lancool 205 Mid Tower obudowa USB 30 biała One Size 4718466009005 | 507 zł |
Lian Li LANCOOL 205 White OB-LIA-0037 | 359 zł |
Obudowa LIAN LI Lancool 205 | 359 zł |
LIAN LI OBUDOWA Lian Li LANCOOL 205 Biała/Okno | 390 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Lian Li Lancool 205
Ціни на Lian Li Lancool 205 |
---|---|---|---|---|
Lian Li Lancool 205 білий | від 357 zł | 13 пропозицій | ||
Lian Li Lancool 205 чорний | від 349 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →