Pendrive Lexar JumpDrive M35 256 GB
Zdjęcia 5 |
Lexar JumpDrive M35 256Gb 2021 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar JumpDrive M35
Ceny na Lexar JumpDrive M35 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive M35 32 GB | od 50 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive M35 64 GB | od 37 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive M35 128 GB | od 69 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive M35 256 GB | od 358 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →