Pendrive Lexar JumpDrive M900 128 GB
Zdjęcia 14 |
Lexar JumpDrive M900 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive M900 128 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Pamięć flash 128 GB JumpDrive M900 USB 31 odczyt do 400 MB/s LJDM900 | 129 zł |
Pendrive LEXAR JumpDrive M900 128GB LJDM900128G-BNQNG | 120 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive M900, 128 GB (LJDM900128G-BNQNG) | 108 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive M900 USB3.1 128GB (LJDM900128G-BNQNG) | 109 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3.1/128GB LJDM900128G-BNQNG LEXAR | 128 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lexar JumpDrive M900
Ceny na Lexar JumpDrive M900 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive M900 64 GB | od 60 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive M900 128 GB | od 99 zł | 9 oferty | ||
Lexar JumpDrive M900 256 GB | od 158 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →