Pendrive Lexar JumpDrive M22 32 GB
Zdjęcia 4 |
Lexar JumpDrive M22 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive M22 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PENDRIVE USB2 32GB/M22 LJDM022032G-BNJNG LEXAR | 41 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive M22 USB 2.0 32GB (LJDM022032G-BNJNG) | 22 zł |
Lexar 32GB JumpDrive® M22 USB 2.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 29 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive M22
Ceny na Lexar JumpDrive M22 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive M22 16 GB | od 29 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive M22 32 GB | od 22 zł | 3 oferty | ||
Lexar JumpDrive M22 64 GB | od 31 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →