Pendrive Lexar JumpDrive M45 256 GB (LJDM45-256ABSL)
Zdjęcia 3 |
Lexar JumpDrive M45 256Gb 2021 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive M45 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive LEXAR JumpDrive M45 256GB | 180 zł |
Pendrive LEXAR JumpDrive M45 256GB LJDM45-256ABSL | 180 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive M45 USB 3.0 256GB(LJDM45-256ABSL) | 203 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive M45
Ceny na Lexar JumpDrive M45 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive M45 64 GB | od 60 zł | 3 oferty | ||
Lexar JumpDrive M45 128 GB | od 100 zł | 3 oferty | ||
Lexar JumpDrive M45 256 GB | od 180 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →