Pendrive Lexar JumpDrive V400 256 GB (LJDV400256G-BNBNG)
Zdjęcia 7 |
Lexar JumpDrive V400 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive V400 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MEMORY DRIVE FLASH USB3 256GB/V400 LJDV400256G-BNBNG LEXAR | 107 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 256GB/V400 LJDV400256G-BNBNG LEXAR | 111 zł |
Lexar 256GB JumpDrive® V400 USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 125 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive V400
Ceny na Lexar JumpDrive V400 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive V400 32 GB | od 27 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive V400 64 GB | od 35 zł | 1 oferta | ||
Lexar JumpDrive V400 128 GB | od 55 zł | 3 oferty | ||
Lexar JumpDrive V400 256 GB | od 108 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →