Pendrive Lexar JumpDrive Dual Drive D400 64 GB
Zdjęcia 7 |
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar JumpDrive Dual Drive D400
Ceny na Lexar JumpDrive Dual Drive D400 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 32 GB | od 49 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 64 GB | od 59 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 128 GB | od 89 zł | 3 oferty | ||
Lexar JumpDrive Dual Drive D400 256 GB | od 137 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →