Pendrive Lexar JumpDrive S47 256 GB (LJDS47-256ABBK)
Zdjęcia 4 |
Lexar JumpDrive S47 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive S47 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar, Pendrive JumpDrive S47 USB 3.1 256GB (LJDS47-256ABBK) | 157 zł |
Lexar Flash Drive JumpDrive S47 256 GB, USB 3.1, czarny/srebrny | 161 zł |
Lexar 256GB JumpDrive® S47 USB 3.1 250MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 169 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive S47
Ceny na Lexar JumpDrive S47 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S47 32 GB | od 186 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 64 GB | od 53 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 128 GB | od 92 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 256 GB | od 157 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →