Klocki Lego Kessel Run Millennium Falcon 75212 (75212)
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Lego Kessel Run Millennium Falcon 75212 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Kessel Run Millennium Falcon 75212
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Star Wars Sokół Millennium (75212) | 1 058 zł |
Lego LEGO Star Wars Sokół Millennium 75212 | 656 zł |
Lego Star Wars 75212 Kessel Run Millennium Falcon | 1 397 zł |
LEGO Star Wars, klocki Pegasus, 75212 | 1 399 zł |
Lego 75212 Star Wars Sokół Millennium Koszalin | 2 000 zł |
Lego LEGO Star Wars Sokół Millennium 75212 | 400 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →