Klocki Lego Action Designer 20217
Zdjęcia 5 |
Lego Action Designer 20217 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Action Designer 20217
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego Mba Action Desinger (klocki) | 904 zł |
LEGO Master Builder Academy, klocki Action Desinger, 20217 | 920 zł |
Lego Mba Action Desinger (20217) [klocki] | 911 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →