Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M4125IDN (1102P23NL0)
Wideo 6Zdjęcia 17 |
Wysokowydajne profesjonalne laserowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z automatycznym dwustronnym (duplex) drukiem monochromatycznym, automatycznym podawaniem oryginałów do skanera CIS, możliwością szybkiego kopiowania i wbudowanym faksem. Przeznaczony do pracy w grupach roboczych średnich i dużych biur. Zapewnia szybki (25/12 str. A4/A3) i wysokiej jakości druk z rozdzielczością do 1200x1200 dpi.
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M4125IDN wykorzystuje kasetę z tonerem TK-6115 o wydajności 15 000 stron i imponujący bęben obrazowy o wydajności 300 000 stron do obsługi dużych programów drukowania i drukowania wielu stron.Wbudowana karta sieciowa Gigabit Ethernet LAN i Wi-Fi zapewniają bezproblemową integrację z istniejącymi środowiskami sieciowymi ... Dzięki obsłudze technologii NFC możesz szybko zalogować się do urządzenia i połączyć się z nim „bezprzewodowo”, aby bezpośrednio drukować dokumenty lub obrazy ze smartfonów. Złącze hosta USB umożliwia drukowanie plików z nośników USB. Standardowy system podawania papieru ma pojemność 600 stron (500 stron). Konfiguracja urządzenia odbywa się za pomocą prostego, kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjną nawigacją.
Kup Kyocera ECOSYS M4125IDN
Wszystkie ceny 6 →KYOCERA ECOSYS M4125idn A3 SW Laser MFP 3 in 1 | 9 053 zł |
Monochromatyczna Kyocera ECOSYS M4125IDN DR-LWM-KYO-052 | 12 390 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M4125idn (1102P23NL0) | 8 652 zł |
KYOCERA ECOSYS M4125idn Laser A3 1200 x 1200 DPI 25 1102P23NL0 | 7 652 zł |
Kyocera ECOSYS M4125idn/Plus Mono drukarka wielofunkcyjna 870B61102P23NL3 | 26 047 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M4125idn (1102P23NL0) | 8 651 zł |