Rower KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame S
Zdjęcia 4 |
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame S |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame S
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB KROSS Hexagon 2.0 M17 27.5 cali męski Czarno-pomarańczowy | 1 400 zł |
Kross Hexagon 2.0 26 S(17") rower grafitowy/czarny/żółty połysk | 1 799 zł |
Kross, Rower Góski Mtb Kagon 2.0, Czarny | 1 409 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame S
Ceny na KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame L | od 1 409 zł | 11 oferty | ||
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame M | od 1 400 zł | 20 oferty | ||
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame S | od 1 400 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →