Fotelik samochodowy Joie Spin 360
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Joie Spin 360 |
|
Fotelik dziecięcy o oryginalnej konstrukcji, na co jednoznacznie wskazuje pełna nazwa modelu. Dokładniej cyfrowe oznaczenie „360” w niej. Faktem jest, że fotelik samochodowy ma możliwość obracania wokół osi. To znacznie upraszcza wsiadanie i wysiadanie małego pasażera. Joie Spin 360 jest przystosowany do przewożenia dzieci dosłownie „z oddziału położniczego” i do 4 roku życia. Dzieci z grupy wiekowej 0+ umieszcza się w nim wyłącznie tyłem do kierunku jazdy.
Starsze dzieci (od 1. roku życia) można posadzić w foteliku przodem do kierunku jazdy. Podstawa, na której stoi fotel, wyposażona jest w system mocowania Isofix oraz dodatkowy punkt podparcia w postaci nogi na podłodze. Wygodną pozycję dziecka w foteliku modelu zapewnia mechanizm regulacji pozycji oparcia. Za niezawodne umocowanie młodego pasażera na siedzeniu odpowiadają pięciopunktowe pasy. Najlepszym potwierdzeniem wysokiego stopnia zapewnianego bezpieczeństwa jest wynik „Zadowalający” (o), jaki fotelik samochodowy uzyskał w teście zderzeniowym ADAC w 2017 roku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joie.
Kup Joie Spin 360
Krzesła samochodowe marki Joie Model Siège Auto Spin 360 Groupe 0/1 Isofix | 1 909 zł |
Joie Spin 360 Cover Szary A1416TBGFL000 | 158 zł |
Joie Fotelik Samochodowy I-Spin 360 Isofix Coal | 1 409 zł |
Joie Spin 360° Ember 0-18Kg | 869 zł |
Joie Fotelik Samochodowy I-Spin 360 Isofix Grey | 1 599 zł |
- Wymiary: 55x45x67,1-76,5 cm