Procesor Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3435X BOX (BX807133435X)
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3435X BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3435X BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor serwerowy Intel Procesor Intel XEON w5-3435X (16C/12T) 3,1GHz (4, | 7 922 zł |
Procesor Intel Xeon W5-3435X (45MB, 16x 4.7GHz) BX807133435X | 8 452 zł |
Procesor Intel XEON w5-3435X (16C/12T) 3,1GHz (4,7GHz Turbo) Socket LGA467 | 8 509 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon w5 Sapphire Rapids
Ceny na Intel Xeon w5 Sapphire Rapids |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM | od 4 675 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2455X BOX | od 5 471 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX | od 6 911 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM | od 6 769 zł | 9 oferty | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3435X BOX | od 7 922 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →