Pendrive Integral Pulse USB 2.0 64 GB (INFD64GBPULSEYL)
Zdjęcia 6 |
Integral Pulse USB 2.0 64Gb 8 GB64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral Pulse USB 2.0 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral 64 GB pamięć USB 20 pamięć flash impuls żółty INFD64GBPULSEYL | 68 zł |
Pendrive Integral Pulse, 64 GB (INFD64GBPULSEYL) | 30 zł |
Pendrive INTEGRAL Pulse, 64 GB, USB 2.0 | 32 zł |
Modyfikacje Integral Pulse USB 2.0
Ceny na Integral Pulse USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Pulse USB 2.0 8 GB | od 39 zł | 1 oferta | ||
Integral Pulse USB 2.0 64 GB | od 30 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →