Smartfon HTC One A9s 16 GB / 2 GB
Wideo 11Zdjęcia 8 | Produkt jest niedostępny 1 756 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 5; rozdzielczość ekranu: 1280х720 (16:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 66; ОС: Android 6.0; Model procesora: MediaTek MT6755 Helio P10; Procesor (GHz): 1.8; GPU: ARM Mali-T860 MP2; Pamięć RAM (GB): 2; Pamięć (GB): 16; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
HTC One A9s 16 GB / 2 GB
16 GB / 2 GB
32 GB / 3 GB
Wyświetlacz:5 ", 1280х720 (16:9), 294 ppi
Pamięć:16 GB, + karta pamięci, RAM 2 GB
Procesor:MediaTek MT6755 Helio P10
Aparat:13 MP
Akumulator:2300 mAh
Waga:150 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria HTC One, E, U, X, 10, 12 (top)Porównaj w tabeli →
od 1 199 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4600 mAh, 205 g
od 751 zł
1SIM, kompaktowy, 5 ", 441 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 20.7 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 2840 mAh, 157 g
od 1 591 zł
5.5 ", 534 ppi, Android 5.0, 32 GB, RAM 3 GB, MediaTek MT6795 Helio X10, aparat: 20 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 2800 mAh, 150 g
od 761 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 565 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 161 g
od 1 081 zł
5.7 ", 515 ppi, Android 7.0, 64 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 170 g
od 1 003 zł
5.5 ", 534 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 835, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 169 g
od 699 zł
6 ", 269 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 2965 mAh, 155 g
od 2 150 zł
6 ", 537 ppi, Android 8.0, 64 GB, RAM 6 GB, Qualcomm SDM845 Snapdragon 845, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 16 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3500 mAh, 188 g
Wideo recenzje
Sony Xperia X Performance vs HTC One A9S / Porównanie
21 czerwca 2017301 przegląd
HTC One A9s Pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski
12 listopada 201644 677 przegląd
HTC A9s - co warto wiedzieć? Recenzja, test - Mobzilla
3 marca 201714 750 przegląd
Recenzja HTC One A9S - test Tabletowo.pl
28 stycznia 201710 808 przegląd
HTC One A9S vs Samsung Galaxy J5 2017 - Phone comparison
19 grudnia 2017142 przegląd
HTC One A9s Recenzja Test | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
2 grudnia 201639 304 przegląd
Samsung Galaxy A3 2017 vs HTC One A9S - Phone comparison
30 listopada 2017168 przegląd
HTC One A9S vs LG Q6 - Phone comparison
7 grudnia 2017175 przegląd
Do we really need a £1000 phone now days? HTC One A9S
30 listopada 20168 911 przegląd
Htc One A9s Price, Features, Review
4 stycznia 2017190 przegląd
HTC One A9S hands on
19 stycznia 201723 686 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 050 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 502 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 251 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 449 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 535 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 429 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Google Tensor, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4410 mAh, 178 g, brak ładowarki
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 817 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 372 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 698 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g