Smartfon HTC Desire 12 Plus 32 GB / 3 GB
Wideo 10Zdjęcia 10 |
HTC Desire 12 Plus 32 GB / 3 GB
Wyświetlacz:6 ", 1440х720 (18:9), 269 ppi
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Qualcomm SDM450 Snapdragon 450
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:2965 mAh
Waga:155 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria HTC One, E, U, X, 10, 12 (top)Porównaj w tabeli →
od 1 499 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4600 mAh, 205 g
od 948 zł
1SIM, kompaktowy, 4.7 ", 468 ppi, Android 4.4, 32 GB, RAM 2 GB, Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600, aparat: 4.1 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 2300 mAh, 143 g
od 745 zł
1SIM, kompaktowy, 5 ", 441 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 20.7 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 2840 mAh, 157 g
od 1 591 zł
5.5 ", 534 ppi, Android 5.0, 32 GB, RAM 3 GB, MediaTek MT6795 Helio X10, aparat: 20 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 2800 mAh, 150 g
od 755 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 565 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 161 g
od 1 081 zł
5.7 ", 515 ppi, Android 7.0, 64 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 170 g
od 995 zł
5.5 ", 534 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 835, aparat: 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 169 g
od 699 zł
6 ", 269 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 2965 mAh, 155 g
od 2 150 zł
6 ", 537 ppi, Android 8.0, 64 GB, RAM 6 GB, Qualcomm SDM845 Snapdragon 845, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 16 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3500 mAh, 188 g
Wideo recenzje
HTC Desire 12 Plus vs Oppo F7 Comparison || Which one is perfect ?
7 czerwca 2018279 przegląd
Buy HTC Desire 12 Plus Touch Screen, Free Delivery High Quality Best Price Maxbhi
30 sierpnia 2021285 przegląd
HTC Desire 12+ Plus Root Twrp install & Unlock Bootloader 2021
27 lipca 20212 184 przegląd
HTC Desire 12 Plus Text Correction Options – Keyboard Options
30 grudnia 2020281 przegląd
How to Adjust Keyboard Language in HTC Desire 12 Plus - Change Keyboard Language
5 maja 2021395 przegląd
How to Update Apps on HTC Desire 12 Plus – Download Latest App Version
29 kwietnia 2021617 przegląd
How to Reset & Unlock HTC Desire 12 Plus
10 lutego 20201 268 przegląd
How to Update Desktop Look in HTC Desire 12 Plus - Change Wallpaper
4 maja 2021349 przegląd
HTC Desire 12 Plus First Look Video Review Specification
2 czerwca 2018931 przegląd
HTC Desire 12 vs Desire 12 plus Comparison
25 marca 201826 370 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g