Smartfon HTC One M9 32GB 32 GB / 3 GB
Zdjęcia 14 |
HTC One M9 32GB 32 GB / 3 GB
Wyświetlacz:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810
Aparat:20.7 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:2840 mAh
Waga:157 g
Nowy flagowiec firmy HTC, zaprojektowany w celu zastąpienia udanego One M8. Urządzenie w dużej mierze powtarza konstrukcję swojego poprzednika, ale ma też szereg kluczowych cech. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zaawansowany 20-megapikselowy aparat główny z przysłoną f / 2.2, podwójną lampą błyskową LED, autofokusem i fotografowaniem 4K. Sercem sprzętu jest 8-rdzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM. Miłośnicy dźwięku wysokiej jakości powinni być zadowoleni ze wsparcia HTC BoomSound z Dolby Audio z dwoma głośnikami stereo Harman Kardon. Kolejną uderzającą cechą jest to, że urządzenie jest zapakowane w całkowicie metalową obudowę.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup HTC One M9 32GB 32 GB / 3 GB
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HTC One M9 32GB 4G Gold - smartfony Single SIM Android EDGE GPRS GSM UMTS | 745 zł |
Smartfon HTC One M9, 3/32 GB, czarny | 1 070 zł |
HTC ONE M9 32GB LTE – Grey | 899 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego HTC One M9 32GB:
- Czujnik magnetyczny (wykrywacz metalu)
PolecamyPorównaj w tabeli →