Monitor HP M24fe 23.8 " czarny (43G27E9)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
HP M24fe 23.8 " czarny
23.8 " 27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M24fe 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP M24fe - 24'' | IPS | Full HD | 75 Hz | HDMI | pochył MON-LCD-HP-0163 | 599 zł |
Monitor HP M24fe 23.8" 1920x1080px IPS | 569 zł |
HP M24fe 24" Full HD IPS 60Hz 5ms | 569 zł |
HP Monitor M24fe FHD IPS 75Hz 5ms (43G27E9) 43G27E9#ABB 43G27E9#ABB | 633 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje HP M24fe
Ceny na HP M24fe |
---|---|---|---|---|
HP M24fe 23.8 " czarny | od 558 zł | 21 oferta | ||
HP M27fe 27 " | od 699 zł | 20 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →