Komputer All-In-One HP 32-b02 All-in-One 32-b0252nw
Zdjęcia 6 | od 5 349 do 6 122 zł Porównaj ceny 9 →2024 rokPavilion komputer All-In-OneUltra HD (4K)dedykowanaSSDWi-FiBluetoothUSB C gen1USB C gen2czytnik kart pamięciWindows 11 Procesor:Core i5, 12400T, 1.8 GHz RAM:16 GB Wideo:GeForce GTX 1650, 4 GB Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Home |
Modyfikacje HP 32-b02 All-in-One 4
Dane techniczne
HP 32-b02 All-in-One 32-b0252nw |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP 32-b02 All-in-One 32-b0252nw
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komputer HP Pavilion 32-b0252nw 31.5" IPS i5-12400T 16GB RAM 1TB SSD GeFor | 5 349 zł |
HP Pavilion AIO 32-b0252nw (31.5"/I5-12400T/GTX 1650/16GB/SSD1TB/W11H) | 6 122 zł |
Komputer HP Pavilion 32-b0252nw 31.5" IPS i5-12400T 16GB RAM 1TB SSD GeFor | 5 349 zł |
HP Pavilion 32-b0252nw i5-12400T 31,5" 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 Czarny | 5 349 zł |
Komputer HP AIO Pavilion Core i5-12400T, 16 GB, 1 TB SSD Windows 11 Home | 5 394 zł |
HP Pavilion 32-b0252nw i5-12400T 31,5" 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 Czarny | 5 349 zł |
HP Pavilion AIO 32-b0252nw 31.5" QHD/ i5-12400T/ 16GB/ 1TB/ GTX 1650/ Win1 | 5 408 zł |
HP Pavilion AIO 32-b0252nw i5-12400T 31.5" WQHD 16GB DDR4 3200 SSD1TB GeFo | 5 946 zł |
Zamknij
Polecamy