Razer Viper Ultimate
Wideo 34Zdjęcia 20 |
Razer Viper Ultimate |
|
Dość zaawansowana mysz do gier komputerowych, wprowadzona na rynek w 2020 roku. Model wyróżnia się przede wszystkim ergonomiczną, symetryczną konstrukcją obudowy, dodatkowymi programowalnymi przyciskami i wbudowanym podświetleniem. Łączy się z komputerem radiowo i ma zasięg do 10 m — tak szeroki zakres pozwala na korzystanie z urządzenia w znacznej odległości od komputera, co może być przydatne np.
podczas prezentacji. Niezawodność pracy myszy zapewniają optyczna technologia i optyczne przełączniki Razer o wysokiej jakości. Urządzenie posiada 6 przycisków i sensor, który może pracować w zakresie od 400 do 20 000 dpi. Mysz Razer Viper Ultimate należy do podkategorii urządzeń gamingowych, więc jest czuła na gwałtowne ruchy i doskonale nadaje się do gier dynamicznych. Ergonomiczny kształt pozwala wygodnie trzymać urządzenie chwytem dłoni i palców, a umieszczony na dole przełącznik - zmieniać rozdzielczość sensora nawet bezpośrednio podczas gry. Kółko przewijania jest zainstalowane między dwoma głównymi przyciskami, a z obu stron urządzenia znajdują się przyciski dodatkowe, które można zaprogramować do określonych poleceń. Ponadto w wyposażeniu modelu znajduje się specjalna stacja dokująca, niezbędna do wygodnego ładowania myszki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Viper Ultimate
Wszystkie ceny 31 →Razer Viper Ultimate & Mouse Dock - Quartz RZ.MO.VP.05.RT | 464 zł |
Razer Viper Ultimate - Myszy - Optyczny - 8 - Ró?owy | 678 zł |
Mysz RAZER Viper Ultimate Mouse dock | 680 zł |
Razer Viper Ultimate & Mouse Dock - Quartz MY-G-RAZ-073 | 623 zł |
Mysz RAZER Viper Ultimate Mouse dock | 680 zł |