Моноблок HP 32-b02 All-in-One 32-b0252nw
Фото 6 | від 5 349 до 6 122 zł Порівняти ціни 9 →2024 рікPavilion моноблокUltra HD (4K)дискретнаSSDWi-FiBluetoothUSB C gen1USB C gen2кардридерWindows 11 Проц:Core i5, 12400T, 1.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації HP 32-b02 All-in-One 4
Характеристики
HP 32-b02 All-in-One 32-b0252nw |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 32-b02 All-in-One 32-b0252nw
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer HP Pavilion 32-b0252nw 31.5" IPS i5-12400T 16GB RAM 1TB SSD GeFor | 5 349 zł |
HP Pavilion AIO 32-b0252nw (31.5"/I5-12400T/GTX 1650/16GB/SSD1TB/W11H) | 6 122 zł |
Komputer HP Pavilion 32-b0252nw 31.5" IPS i5-12400T 16GB RAM 1TB SSD GeFor | 5 349 zł |
HP Pavilion 32-b0252nw i5-12400T 31,5" 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 Czarny | 5 349 zł |
Komputer HP AIO Pavilion Core i5-12400T, 16 GB, 1 TB SSD Windows 11 Home | 5 394 zł |
HP Pavilion 32-b0252nw i5-12400T 31,5" 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 Czarny | 5 349 zł |
HP Pavilion AIO 32-b0252nw 31.5" QHD/ i5-12400T/ 16GB/ 1TB/ GTX 1650/ Win1 | 5 408 zł |
HP Pavilion AIO 32-b0252nw i5-12400T 31.5" WQHD 16GB DDR4 3200 SSD1TB GeFo | 5 946 zł |
Закрити
Рекомендуємо