Namiot High Peak Woodpecker 3
Zdjęcia 4 |
High Peak Woodpecker 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:3.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Woodpecker 3
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Dzięcioł 3 Namiot Pesto/Czerwony L 10194 | 609 zł |
Namiot High Peak Woodpecker 3 zielono-czerwony 10194 | 755 zł |
Namiot turystyczny High Peak Woodpecker 3 | 722 zł |
Namiot turystyczny High Peak Woodpecker 3 osoby | 706 zł |
Namiot High Peak Woodpecker zielono czerwony 10194 | 740 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →