Opona zimowa Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H Run Flat
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI HANKOOK 205/60 R16 92H W320 WINTER ICEPT EVO 2 RUN FLAT | 698 zł |
Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS (205/60 R16 92H) 1020674 | 595 zł |
Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS ( 205/60 R16 92H 4PR, runflat SBL ) | 598 zł |
Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS ( 205/60 R16 92H 4PR, runflat SBL ) | 591 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H Run Flat
Ceny na Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H | od 961 zł | 3 oferty | ||
Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H Mercedes-Benz | od 640 zł | 1 oferta | ||
Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 205/60 R16 92H Run Flat | od 591 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →