Bateria wodociągowa Grohe Eurosmart Cosmopolitan 31481001
Zdjęcia 3 |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan 31481001 |
|
EasyDock: łatwe do wyciągnięcia i powrotu do wyciąganej wylewki. Kontrola przepływu wody. Bateria z przełącznikiem: strumień laminarny / natrysk prysznicowy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Eurosmart Cosmopolitan 31481001
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eurosmart Cosmopolitan Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa DN 15 3148100 | 678 zł |
Bateria kuchenna Grohe Eurosmart Cosmopolitan stojąca chrom (31481001) | 738 zł |
Bateria Kuchenna Eurosmart Cosmopolitan 31481001 Grohe | 803 zł |
GROHE 31481001 Eurosmart Cosmopolitan Single-lever sink mixer 1/2" | 680 zł |
Bateria stojąca GROHE Eurosmart Cosmopolitan Chrom 31481001 | 699 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →