Bateria wodociągowa Grohe Eurostyle Cosmopolitan 32468002
Grohe Eurostyle Cosmopolitan 32468002 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Eurostyle Cosmopolitan 32468002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Eurostyle Cosmopolitan Bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar S 3246820E | 404 zł |
GROHE 3246820E Eurostyle Cosmopolitan Basin mixer 1/2"S-Size | 476 zł |
Grohe Eurostyle Cosmopolitan Bateria umywalkowa chrom 3246820E - odbiór os | 436 zł |
GROHE 32468003 Eurostyle Basin mixer 1/2"S-Size | 462 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Grohe Eurostyle Cosmopolitan 32468002:
- Możliwość ustawienia minimalnego zużycia wody 2,5 l/min
- Model Eurostyle Cosmopolitan z art. 3246820E maksymalne zużycie wody 5,8 l/min
- Model Eurostyle Cosmopolitan 33557 posiada łańcuszek z obciążnikiem (przeznaczony do korka zamykającego otwór odpływowy zlewu)
PolecamyPorównaj w tabeli →