Bateria wodociągowa Grohe Essence 30294000
Zdjęcia 10 |
Grohe Essence 30294000 |
|
Mieszalnik z wbudowanym ogranicznikiem temperatury, elastyczny wąż silikonowy. Automatyczny powrót do natrysku laminarnego. EasyDock M: wbudowany magnes zapewnia dokładne dopasowanie między uchwytem a słuchawką prysznicową. Szybki system montażu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Essence 30294000
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE 30294000 Jednouchwytowa bateria kuchenna Essence Profesjonalny spray | 1 527 zł |
Bateria kuchenna Grohe Essence stojąca złota (30294GL0) | 2 621 zł |
Bateria zlewozmywakowa Essence jednouchwytowa, cool sunrise, kąt obrotu wy | 2 662 zł |
GROHE 30294DL0 Essence Single-lever sink mixer 1/2" | 2 918 zł |
Bateria stojąca GROHE Essence 30294DL0 | 2 629 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →