Змішувач Grohe Essence 30294000
Фото 10 |
Grohe Essence 30294000 |
|
Змішувач з вбудованим обмежувачем температури, силіконові шлангом. Автоматичне зворотнє переключення на ламінарний режим струменя. EasyDock M: вбудований магніт для щільного прилягання кронштейна і лійки. Система швидкого монтажу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 30294000
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GROHE 30294000 Jednouchwytowa bateria kuchenna Essence Profesjonalny spray | 1 527 zł |
Bateria kuchenna Grohe Essence stojąca złota (30294GL0) | 2 621 zł |
Bateria zlewozmywakowa Essence jednouchwytowa, cool sunrise, kąt obrotu wy | 2 662 zł |
GROHE 30294DL0 Essence Single-lever sink mixer 1/2" | 2 918 zł |
Bateria stojąca GROHE Essence 30294DL0 | 2 629 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →