Wiertarko-wkrętarka Graphite 58G010
Wideo 5Zdjęcia 17 |
Graphite 58G010 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 58G010
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRAPHITE Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem Energy 18V Li-Ion uchw | 188 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V 58G010 Graphite / bez aku | 175 zł |
Graphite Graphite Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem Energy+ 18V, | 198 zł |
Wiertarko-wkrętarka GRAPHITE 58G010 Energy+ 58G010 Energy+ | 170 zł |
ZESTAW GRAPTITE ENERGY+ WKRĘTARKA UDAROWA 58G010 + SZLIFIERKA 125mm 58GE1 | 271 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →