SSD GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 512 GB
Zdjęcia 4 |
GOODRAM SSDPR-PX500-512-80 |
|
Niedrogi i wydajny dysk SSD 512 GB M.2 PCI-E Gen3 x4 (NVMe v1.3). Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej cenowej przeznaczony do zrównoważonych konfiguracji komputerów konsumenckich, tanich stacji do gier bądź do stacji roboczych i laptopów. Ma otwartą ramę i kompaktowe wymiary odpowiadające formatowi 2280. Kluczowym elementem dysku SSD GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 jest sprawdzony 4-kanałowy kontroler Silicon Motion SM2263XT.
Nie posiada własnego bufora DRAM, ale dzięki technologii HBM (Host Memory Buffer) jest w stanie wykorzystać do tych celów część pamięci systemowej. Demonstruje przyzwoity poziom wydajności wejścia/wyjścia oraz wysoką prędkość odczytu/zapisu (2000/1600 MB/s w ramach dynamicznego bufora SLC o pojemności do 64 GB). Warto zaznaczyć, że tylko Windows 10 zapewnia pełne wsparcie dla technologii HBM, a na starszych wersjach tego systemu operacyjnego może nastąpić prawie dwukrotny spadek wydajności. 64-warstwowa pamięć flash TLC 3D NAND służy do przechowywania danych użytkownika. Dysk zapewnia imponująco szybki czas uruchamiania systemu operacyjnego, wymagających profesjonalnych aplikacji i najnowszych gier. Należy również wspomnieć o całkowitej ciszy i niskim zużyciu energii, co ma fundamentalne znaczenie dla żywotności baterii laptopa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 512 GB
Wszystkie ceny 7 →Goodram PX500 M2 PCIe NVMe 512GB M2 PCI Express 30 Kompatybilność 3D NAND | 185 zł |
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM PX500 512GB NVMe PCIe Gen 3 x4 SSDPR-PX500-512-80 | 180 zł |
Dysk GOODRAM PX500 512GB SSD | 215 zł |
Dysk GOODRAM PX500 512GB SSD SSDPR-PX500-512-80 | 210 zł |
Dysk SSD GoodRam PX500 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SSDPR-PX500-512- | 217 zł |
Dysk wewnętrzny SSD 512GB M.2 2280 PCIe 3x4 GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512- | 378 zł |
Modyfikacje GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80
Ceny na GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-256-80 256 GB | od 112 zł | 5 oferty | ||
GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 512 GB | od 180 zł | 8 oferty | ||
GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-01T-80 1 TB | od 258 zł | 8 oferty |