SSD GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 512 ГБ
Фото 4 |
GOODRAM SSDPR-PX500-512-80 |
|
Доступний і продуктивний SSD-накопичувач ємністю 512 Гб з роз'ємом М. 2 і інтерфейсом PCI-Е Gen3 x4 (NVMe v1.3). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для збалансованих конфігурацій побутових ПК, недорогих ігрових/робочих станцій і ноутбуків. Має безкорпусний виконання і компактні розміри, що відповідають форм-фактору 2280. Ключовим компонентом SSD-накопичувача GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 став перевірений часом 4-канальний контролер Silicon Motion SM2263XT.
Він не має власного DRAM-буфера, але, завдяки технології HBM (Host Memory Buffer), здатний використовувати для цих цілей частину системної пам'яті. Демонструє гідний рівень продуктивності вводу/виводу і високу швидкість читання/запису (2000/1600 Мбайт/с в рамках динамічного SLC-буфера об'ємом до 64 Гб). Варто звернути увагу, що повноцінну підтримку технології HBM забезпечує тільки Windows 10, а на більш старих версій цієї операційної системи може спостерігатися майже дворазове зниження продуктивності. Для зберігання даних використовується 64-шарова флеш-пам'ять TLC 3D NAND. Накопичувач забезпечує вражаюче швидке завантаження операційної системи, ресурсномістких професійних програм та актуальних ігор. Також варто згадати повну безшумність і невелике енергоспоживання, принципово важливе для автономної роботи ноутбука.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 512 ГБ
Goodram PX500 M2 PCIe NVMe 512GB M2 PCI Express 30 Kompatybilność 3D NAND | 185 zł |
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM PX500 512GB NVMe PCIe Gen 3 x4 SSDPR-PX500-512-80 | 180 zł |
Dysk SSD GoodRam PX500 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SSDPR-PX500-512- | 217 zł |
Dysk wewnętrzny SSD 512GB M.2 2280 PCIe 3x4 GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512- | 378 zł |
GoodRam PX500 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe | 363 zł |
Модификації GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80
Ціни на GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-256-80 256 ГБ | від 192 zł | 2 пропозиції | ||
GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-512-80 512 ГБ | від 180 zł | 7 пропозицій | ||
GOODRAM PX500 SSDPR-PX500-01T-80 1 ТБ | від 258 zł | 5 пропозицій |