Myszka
Genius NX-7000 V2
Zdjęcia 3 |
Genius NX-7000 V2 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius NX-7000 V2
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz NX-7000 V2 Czerwona 1200DPI SS Optyczna USB PC 31030016403 | 88 zł |
Genius Mysz NX-7000, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa, cz | 38 zł |
Mysz Genius NX-7000 biała (31030016401) | 49 zł |
Genius Mysz Nx-7000, 1200Dpi, 2.4 [Ghz], Optyczna, 3Kl., Bezprzewodowa, Cz | 39 zł |
Mysz Genius NX-7000 (31030016401) Biała | 50 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →