Bojler Galmet Neptun Kombi 120SG
Galmet Neptun Kombi 120SG |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet Neptun Kombi 120SG
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 120L NEW prawy, wężownica spiralna, gr | 2 252 zł |
GALMET 06-124670 GALMET 06-124670 Ogrz. wody 120L em w/spir+grz wiszący pr | 1 959 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 120L NEW prawy, wężownica spiralna, gr | 4 625 zł |
Modyfikacje Galmet Neptun Kombi 120SG
Ceny na Galmet Neptun Kombi 120SG |
---|---|---|---|---|
Galmet Neptun Kombi 80SG | od 1 494 zł | 4 oferty | ||
Galmet Neptun Kombi 100SG | od 1 581 zł | 9 oferty | ||
Galmet Neptun Kombi 120SG | od 1 959 zł | 3 oferty | ||
Galmet Neptun Kombi 140SG | od 2 011 zł | 3 oferty |
Polecamy