Bojler Galmet Fox 120L
Galmet Fox 120L |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet Fox 120L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ogrzewacz wody FOX 120 L | 1 360 zł |
GALMET 01-120000 Ogrz.wody el. 120 em. FOX | 1 187 zł |
Ogrzewacz wody FOX 120 L | 2 739 zł |
Modyfikacje Galmet Fox 120L
Ceny na Galmet Fox 120L |
---|---|---|---|---|
Galmet Fox 30L | od 678 zł | 3 oferty | ||
Galmet Fox 50L | od 700 zł | 3 oferty | ||
Galmet Fox 80L | od 679 zł | 4 oferty | ||
Galmet Fox 100L | od 980 zł | 3 oferty | ||
Galmet Fox 120L | od 1 187 zł | 3 oferty |
Polecamy