Bojler Galmet Neptun2 Kombi 140
Galmet Neptun2 Kombi 140 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet Neptun2 Kombi 140
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Galmet Wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną wiszący SGW(S) 140L prawy (06 | 1 831 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 140L NEW prawy, wężownica spiralna, gr | 2 279 zł |
GALMET 06-144670 GALMET 06-144670 Ogrz. wody 140L em w/spir+grz wiszący pr | 2 011 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi 140L NEW prawy, wężownica spiralna, gr | 4 733 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi Elektronik 140L NEW prawy, wężownica s | 2 392 zł |
Wymiennik c.w.u. SGWS NEPTUN2 Kombi Elektronik 140L NEW prawy, wężownica s | 4 858 zł |
Modyfikacje Galmet Neptun2 Kombi 140
Ceny na Galmet Neptun2 Kombi 140 |
---|---|---|---|---|
Galmet Neptun2 Kombi 80 | od 1 627 zł | 3 oferty | ||
Galmet Neptun2 Kombi 120 | od 2 225 zł | 5 oferty | ||
Galmet Neptun2 Kombi 140 | od 1 831 zł | 7 oferty |
Polecamy