Бойлер Electrolux EWH 15 Q-bic U
Фото 7 |
Electrolux EWH 15 Q-bic U |
|
Компактний, привабливий і максимально простий у використанні накопичувальний водонагрівач, який може послужити хорошим вибором для комплектації умивальників. Енергозберігальний корпус майже кубічної форми з оригінальним дизайном гармонійно виглядає в інтер'єрі кухні або санвузла, до того ж він служить ефективною перешкодою для теплопередачі. Бойлер Electrolux EWH 15 Q-bic U встановлюється на стіну з таким розрахунком, щоб трубопровід приєднувався до відповідних висновків, позначеним кольоровим маркуванням, знизу.
Покритий зсередини кремнійорганічної емаллю бак на 15 літрів захищений зрідка замінним анодом з активного магнію від небажаних хімічних реакцій і супроводжується заводською гарантією на п'ять років. Максимальна допустима температура води становить 75 °C. В якості нагрівального елемента використовується споживає значну потужність 2500 Вт ТЕН, а за додержанням заданого власником режиму стежить вбудований терморегулятор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 15 Q-bic U
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH15QUEEC 15 l | 825 zł |
Bojler Electrolux EWH 15 Q U EEC 2 kW | 649 zł |
Модификації Electrolux EWH 15 Q-bic U
Ціни на Electrolux EWH 15 Q-bic U |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 10 Q-bic U | від 530 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 10 Q-bic O | від 530 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic U | від 649 zł | 4 пропозиції | ||
Electrolux EWH 15 Q-bic O | від 649 zł | 4 пропозиції |