Бойлер Electrolux EWH 80 SI EEC
Фото 10 |
Electrolux EWH 80 SI EEC |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 80 SI EEC
Усі ціни 6 →Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SISEEEC 80 l | 1 940 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SISEEEC 80 l | 1 940 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SIEEC 80 l | 2 299 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH80SIEEC 80 l | 2 299 zł |
Управління з використанням інверторної технології
Водонагрівач Electrolux EWH 80 SI EEC виділяється на тлі інших завдяки впровадженню передової інверторної технології керування процесом нагріву. Оснащений двома «сухими» тепловими елементами, прилад автоматично регулює їхню потужність залежно від актуальної потреби у гарячій воді. Ця модель також оснащена функцією розумної пам'яті, адаптуючись під водоспоживчі звички користувачів і оптимізуючи режими нагріву.
Електронний захист від корозії
Для захисту внутрішнього бака від корозії в моделі застосовано активний титановий анод, який не потребує обслуговування або заміни. Бойлер пропонує вибір трьох режимів роботи з різною потужністю, що дозволяє використовувати його навіть в умовах обмежених електромереж, наприклад, у старих будинках або на дачах.
Функції розумного керування
Ключовою особливістю є вбудоване смарт управління через Wi-Fi, даючи можливість контролювати водонагрівач з будь-якої точки світу. Додаток для мобільних пристроїв не тільки дозволяє керувати пристроєм віддалено, але й надає доступ до статистики використання енергії та води. Особливо примітною є інтеграція з розумною колонкою Electrolux Mini Beat, через яку можна керувати водонагрівачем голосовими командами.
Модификації Electrolux EWH 80 SI EEC
Ціни на Electrolux EWH 80 SI EEC |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 SI EEC | від 1 500 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 50 SI EEC | від 1 700 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 SI EEC | від 1 940 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 SI EEC | від 1 899 zł | 4 пропозиції |