Бойлер Electrolux EWH 30 SI EEC
Фото 4 |
Electrolux EWH 30 SI EEC |
|
Компактний та швидкодіючий електричний накопичувальний водонагрівач з баком з емальованої сталі об'ємом 30 л, двома потужними ТЕНами (2 кВт), просунутою системою цифрового керування зі SMART-функціями та можливістю віддаленого керування через глобальну мережу (вбудований модуль Wi-Fi). Відрізняється малою глибиною корпусу (всього 26 см), високою надійністю, економічністю та елегантним зовнішнім дизайном, що гармонійно впишеться у будь-який сучасний інтер'єр.
Виробником позиціонується як модель найвищої цінової категорії 2023 року. Призначений обслуговування невеликих побутових потреб. Монтується на стіну у вертикальному положенні в кухнях, ванних, душових або санвузлах. Надійно захищений від бризок води, може експлуатуватися за умов підвищеної вологості. Електричний накопичувальний водонагрівач Electrolux EWH 30 SI EEC ідеально підійде для приготування гарячої води в умовах медичного чи масажного кабінету.
Невелика глибина апарата може стати вирішальним фактором вибору при встановленні в приміщеннях з нестачею вільного простору. Внутрішній бак виконаний з листової холоднокатаної сталі, поверхня якої захищена від корозії шаром термостійкої емалі. Додатковий захист забезпечує титановий анод, що мало зношується, виконує роль електрохімічного протектора і не вимагає заміни. Технологія SMART MEMORY запам'ятовує звичайний режим використання гарячої води та оптимізує енергоспоживання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 30 SI EEC
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH30SIEEC 30 l | 1 500 zł |
Bojler elektryczny ELECTROLUX EWH30SIEEC 30 l | 1 500 zł |
Модификації Electrolux EWH 30 SI EEC
Ціни на Electrolux EWH 30 SI EEC |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 SI EEC | від 1 500 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 50 SI EEC | від 1 700 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 SI EEC | від 1 940 zł | 6 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 SI EEC | від 1 899 zł | 4 пропозиції |