Бойлер Kospel Termo Max SW 200
Kospel Termo Max SW 200 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Max SW 200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wymiennik c.w.u. SW-200.TERMO-MAX, 200 litrów, stojący z wężownicą spiraln | 2 635 zł |
Wymiennik pionowy z wężownicą SW Termo Max 204 l Kospel | 3 099 zł |
Kospel SW-200 Termo Max | 2 363 zł |
Модификації Kospel Termo Max SW 200
Ціни на Kospel Termo Max SW 200 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Max SW 100 | від 1 563 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 120 | від 1 664 zł | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 140 | від 1 763 zł | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 200 | від 2 363 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 250 | від 2 934 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Max SW 300 | від 2 997 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо