Бойлер Kospel Termo Hit WP 100
Kospel Termo Hit WP 100 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Hit WP 100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wymiennik c.w.u. WP-100.TERMO-HIT, 100 litrów, dwupłaszczowy | 1 311 zł |
Wymiennik poziomy Termo Hit 100 L 20000W Kospel | 1 469 zł |
Wymiennik c.w.u. WP-100.TERMO-HIT, 100 litrów, dwupłaszczowy | 3 003 zł |
Модификації Kospel Termo Hit WP 100
Ціни на Kospel Termo Hit WP 100 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Hit WP 100 | від 1 311 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Hit WP 120 | від 3 200 zł | 2 пропозиції | ||
Kospel Termo Hit WP 140 | від 1 459 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо